zawody rodzinne Koła Pieszyce

Zawody   Rodzinne

Koło PZW  Pieszyce,  w dniu 11sierpnia organizuje zawody wędkarskie-rodzinne  spławikowe. Udział w zawodach mogą brać członkowie PZW zrzeszeni  w naszym Kole  wraz z członkiem rodziny (żona, mąż, dziecko, wnuczek itp.) Organizatorzy zapewniają,  że wszyscy startujący otrzymają nagrody, a wspólne pieczenie kiełbasek zapewni „fajną” atmosferę, która cechuje wszystkie zawody organizowane przez nasze Koło.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 sierpnia (czwartek) w sklepie zoologicznym w Pieszycach, lub w siedzibie Koła we wtorek w godzinach 17-18.

Wpisowe od rodzinnej pary - 10zł.          Zbiórka na stawie w Bratoszowie o godz 8.00  11 sierpnia.   Na czas zawodów (7.00-15.00) staw będzie wyłączony z wędkowania

Zarząd Koła PZW Pieszyce